14:20, 03 Грудня 2018

У Луцьку розпочалися дитячі змагання із футзалу. ФОТО

2 грудня 2018 року в СК «Арена Спорт» (вул. Карбишева, 1) відбулося відкриття Дитячої футзальної ліги Луцька, організатором якого є Депаратмент сім’ї, молоді та спорту Луцької місьої ради спільно з Асоціацією футзалу Волинської області.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

На відкритті побували радник міського голови Ігор Поліщук, директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Олексій Веремійчик, президент Асоціації міні-футболу (футзалу) Волинської Області Руслан Копрош, голова комітету дитячого футзалу АМФВ Олег Мартин та експерт Національного Реєстру Рекордів України Павло Горішевський.

Ігор Поліщук привітав учасників з відкриттям змагань та наголосив на тому, що підтримка спорту, зокрема дитячого футзалу, є одним із пріоритетних напрямків роботи міської влади, адже заняття спортом загартовують тіло і дух, формують характер, відповідальність та орієнтують на результат.

Олексій Веремійчик зазначив, що сьогодні спільно з Асоціацією футзалу організували досить серйозний проект, який зібрав багато команд та триватиме не один і не два тижні, а декілька місяців.

Експерт Національного Реєстру Рекордів України Павло Горішевський повідомив, що лучанин Андрій Маха потрапив в Книгу рекордів України. Він має найменший зріст дитини-воротаря 94 сантиметри, якому незабаром виповниться 5 років. Юний спортсмен отримав сертифікат рекордсмена України. Також цей хлопчик був відзначений в першому турі дитячого ярмарку футзалу у номінації “Кращий воротар”.Андрій грає за команду ФК “Універсал”.

57 дитячих команд з Волинської та Рівненської областей будуть боротися у п’яти вікових категоріях: U-7, U-9, U-11, U-13 та U-15 за перемогу до 28 квітня 2019 року в СК «Арена Спорт» (вул. Карбишева, 1).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: