13:24, 13 Вересня 2018

У Луцьку Ростислав Семків розповів, як авторам знайти своє видавництво

Як переконати видавця взяти в роботу свій текст, чому автори і видавці не довіряють один одному та як із цим боротися, говорили в Луцьку з членом журі найпрестижніших літературних конкурсів України, директором видавництва «Смолоскип» Ростиславом Семківим.

Про це повідомляють організатори.

Зустріч на тему: «Як зробити успішною першу книжку» організували Мистецьке об’єднання «стендаЛь» в рамках проекту для митців-початківців «Ліхтар». Лекція відбулася у середу, 12 вересня у антикафе «InnerSpace». Проект реалізували за підтримки Управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА.

Під час майстер-класу говорили, зокрема, про особливості співпраці автора і видавця, про етапи просування власного тексту та способи взаємодії з аудиторією.

Так, за словами Ростислава Семківа, є три основні шляхи «зробити» книжку. Перший шлях — ненадійний і невдячний – спробувати переконати видавця в тому, що ваш текст класний і він от точно має бути виданим. Більш виправдані шляхи — перемога у літературному конкурсі та співфінансування проекту.

«Уявлення про те, що таке якісний текст, – дуже різняться. Текст починається з цікавої історії та специфічного досвіду. Навіть збірка поезій повинна мати свій внутрішній сюжет і розказувати історію, в якій читач захоче дізнатися кінцівку», — розповідав видавець.

Довідково:

Проект «Ліхтар» покликаний допомоги авторам-початківцям реалізувати себе у літературному світі. В рамках проекту заплановано організувати спільні читання початківців з Волині з поетами з Києва та Одеси, майстер-клас щодо написання верлібрів.

Також до 23 вересня триває поетичний конкурс «Ліхтар року», переможці якого візьмуть участь у Міжнародному літературному фестивалі Фронтера (17-18 листопада, Луцьк). Стежити за новинами проекту можна на сайті Мистецького об’єднання «Стендаль» www.stendal.com.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: