08:48, 11 Липня 2019

У Луцьку провели рейд по закладах, що є розповсюджувачами державних лотерей

У ніч з 9 на 10 липня муніципали провели рейд по можливих закладах, що є розповсюджувачами державних лотерей, які розташовані на вулицях: Ковельській, Лесі Українки, Словацького та проспекті Волі. 

Про це на своїй сторінці у “Фейсбук” повідомили муніципали.

У ході рейду виявили заклади “Спорт Лото” (пр. Волі, 14), “Національна лотерея” (на проспекті Волі, 9), “Спорт Лото” (вул. Лесі Українки, 55), “Супер Лото” (вул. Словацького, 12) та заклад “Лото” (вул. Ковельська, 3), які працюють без встановленого рішенням виконавчого комітету міської ради цілодобового режиму роботи.

Згідно вимог Правил додержання тиші в громадських місцях на території міста Луцька, затверджених рішенням міської ради від 23.12.2008 із змінами внесеними рішенням міської ради від 05.06.2018 № 42/93 та Кодексу України про адміністративні правопорушення склали п’ять постанов про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 182 та 1 протокол за ст. 155 КУпАП.

Окрім того адміністратор закладу “Лото” на вул. Ковельській, 3, не зміг пред’явити документи про суб’єкта господарювання та “Куточок споживача».

Перебування неповнолітніх у вищевказаних закладах не виявили. Такі заклади як: «Спорт Лото» (магазин продажу лотерейних квитків) вул. Лесі Українки, 38; БК «Фаворит» вул. Лесі Українки, 19, та «Спорт Лото» (магазин продажу лотерейних квитків) вул. Лесі Українки, 19, в період обстеження не працювали.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: