13:41, 21 Лютого 2018

У Луцьку провели особливий турнір з шашок. ФОТО

20 лютого 2018 року у приміщенні «Біла тура» (Будівельників, 11) комунального закладу «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради», відбувся турнір з шашок серед тих, чиї фізичні можливості обмежені, але прагнення жити активно – нездоланне. Люди з особливими потребами, незважаючи на виклики долі, з задоволенням займаються спортом, наповнюють життя яскравими подіями та новими звершеннями.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Ці змагання організував КЗ «Луцький МЦФЗН «Спорт для всіх» спільно з директором відокремленого підрозділу Спеціальної Олімпіади у Волинській області Катериною Свіщевою.

У турнірі взяли участь особи з інвалідністю-молодь громадських організацій «Джерело життя», «Даун-синдром» та учні Луцького навчально-реабілітаційного центру, які неодноразово брали участь у різних змаганнях і є друзями Спеціальної Олімпіади. Ці змагання є дуже корисними для цих людей, адже вони вчаться стримано радіти перемогам, стійко переносити поразки та вболівати один за одного.

Перед початком турніру усім учасникам побажали наснаги, гарного настрою та удачі, а також наголосили, що важлива не перемога, а саме участь у змаганнях та можливість проявити себе.

Змагання проходили за швейцарською системою в 7 турів, по 15 хвилин на партію кожному учаснику.

Шашковий турнір завершився перемогою Миколи Стасюка з Рожищ. ІІ місце виборола Альона Холодова з Луцька, ІІІ місце в лучанки Олени Ціхоцької.

Всіх учасників нагородили дипломами КЗ «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Після завершення змагань шашкісти-аматори мали змогу обмінятись враженнями один з одним та поспілкуватись за чашкою чаю з солодощами, які організували за підтримки ГО «Ми плюс» та Центру.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: