22:55, 20 Квітня 2019

У Луцьку провели навчання для піротехніків. ФОТО

У Луцьку провели навчальний збір піротехнічного підрозділу області з допуску виконання завдань за призначенням.

Про це повідомляють на сайті УДСНС області.

Подія відбулась 19 квітня у приміщенні аварійно-рятувального загону спецпризначення УДСНС України у Волинській області.

Для підвищення кваліфікаційного рівня особового складу даного підрозділу такі збори проводилися у формі теоретичних та обов’язкових практичних занять щодо розмінування, технічного обстеження території, проведення робіт суцільного очищення місцевості. А особлива увага зверталася на дотримання заходів безпеки під час виконання завдань за призначенням.

Окрім цього, начальник пункту охорони здоров’я аварійно-рятувального загону УДНС України у Волинській області Марія Шапірко нагадала присутнім як правильно надавати першу медичну допомогу, тож всі мали змогу перевірити свої вміння з виконання непрямого масажу серця, оскільки кожен повинен уміти надавати першу долікарську (невідкладну) допомогу собі та оточуючим.

Учасники збору мали можливість спробувати, з якою силою натиску потрібно прогинати грудину потерпілого та силу вдоху на комп’ютеризованому манекені, де можна було побачити правильність виконання.

Відомо, що на ефективність службової діяльності, а також на психологію безпеки праці піротехніків впливає їх психологічний стан, надійність індивідуально-психологічних особливостей.

Із саперами працював також і психолог УДСНС України у Волинській області Роман Дейнека. Він провів індивідуальну психодіагностику групи піротехнічних робіт з метою визначення психологічного стану, оцінки рівня психологічної, фізіологічної, професійної дезадаптації, визначення самопочуття, в цілому працездатності та психологічної готовності працівників виконувати завдання за призначенням. А також провів додаткові заняття щодо особливостей збереження психологічного здоров’я, навчання методам психологічної саморегуляції та їх використання службовій діяльності та повсякденному житті.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: