15:36, 17 Вересня 2018

У Луцьку провели День без відходів

16 вересня парк Героїв Майдану та Небесної Сотні у м. Луцьку перетворився на веселе та мальовниче містечко для молодих, небайдужих, креативних лучан.

Про це йдеться на сайті Луцькради.

Учні 21-ої гімназії імені Михайла Кравчука втілювали в життя знання та навички, які здобули в рамках освітнього тренінгу “Zero Waste School” в м.Київ, організованого благодійною організацією “Благодійний фонд “Фонд Кличко”.

За участі спеціалістів відділу екології Луцької міської ради та працівників ТзОВ “Вторма Волинь” День без відходів було організовано і у нашому місті, участь у святі та різноманітних розвагах, влаштованих старшокласниками та їх педагогом-організатором Кусою Тетяною Миколаївною, відвідали сотні мешканців 33-го та 40А мікрорайонів.

Для дітей та дорослих були влаштовані різноманітні локації: по збору ПЕТ-пляшок, в обмін на цукерку; збору відпрацьованих батарейок і компактних люмінесцентних ламп; виготовлення сувенірів із потенційних відходів. Гімназисти демонстрували і хімічні досліди з найпростіших доступних у побуті речовин (солі, соди, мийних засобів), а також навчали як правильно потрібно сортувати відходи, як можна використати вторинну сировину для дитячих ігор та розваг, доклавши лиш трішки фантазії.

У ході екологічної акції у мистецькій галереї розмістили учнівські малюнки про шкоду відходів для людини та про усвідомлення ролі кожної людини у забрудненні довкілля. Відвідувачі мали змогу розглянути роботи вихованців художньої студії “Чарівний пензлик” майстерно виконані із застосуванням вже використаних побутових речей, які ніколи вже не стануть відходами.

Захід було проведено з метою розвитку екологічної культури, насамперед у питанні поводження з відходами та раціонального використання природних ресурсів, а також в рамках загальноміської стратегії впровадження роздільного збору відходів, яка невдовзі буде впроваджена у місті Луцьку.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: