20:19, 09 Квітня 2019

У Луцьку проходить масштабна інспекція доріг. ФОТО

У Луцьку обстежують дороги загального користування, вулиці і залізничні переїзди.

Про це інформують патрульні у «Фейсбук».

У Волинській області проходить весняний комісійний огляд, під час якого поліцейські відділу безпеки дорожнього руху, спільно з представниками служби автомобільних доріг та комунальних організацій, відповідальних за утримання вулиць, обстежують дороги загального користування, вулиці і залізничні переїзди.

До 21 квітня триває практичний етап огляду, коли комісія визначається з необхідними обсягами ремонтних робіт та заходами з ліквідації недоліків в утриманні вулично-дорожньої мережі. Так, фіксують стан проїзної частини, узбіч, смуг відведення, тротуарів, дорожніх знаків.

«Усі результати відображаються в актах огляду, в яких зазначають терміни завершення робіт чи строки, коли мають бути усунені виявлені недоліки. Після 21 квітня буде надана вся підсумкова інформація за результатами огляду, а утримувачі доріг повинні будуть їх відремонтувати. На усунення недоліків дається певний період часу, здебільшого, близько 10 днів», — розповів інспектор Патрульної поліції Волині Богдан Павлович.

Ямковість, напливи на проїжджій частині і пошкоджені тротуари виявили сьогодні і по вулиці Львівській, у Луцьку. Зокрема, є вибоїни висотою більше допустимих 6 сантиметрів.

«У таких випадках складається акт, а відповідальній особі видається вимога на усунення недоліку. Якщо протягом вказаного періоду недолік не усунуть, то на посадову особу, відповідальну за утримання ділянки вулично-шляхової мережі, можуть накласти штраф до 1020 гривень», — інформує інспектор відділу безпеки дорожнього руху Роман Герасимчук.

А от на бульварі Дружби Народів проїжджа частина акуратно заасфальтована.

«Тут було дуже багато вибоїн. Протягом року ми писали постійні вимоги на усунення недоліків, складали адміністративні матеріали і нарешті ці недоліки виправлені, автомобілі їздять нормальною дорогою», — додає Роман Герасимчук.

Ряд вибоїн та інших недоліків зафіксували і на інших ділянках вулиць у Луцьку. Обстеження доріг в області триває.

У коментарях лучани просять промоніторити роботу світлофорів, кількість і напрямки руху по смугах у місцях, де систематично затруднюється проїзд транспорту.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: