14:02, 31 Грудня 2018

У Луцьку продавця покарали за неналежне зберігання піротехніки

Співробітники Луцького міськрайвідділу Управління ДСНС України у Волинській області спільно з працівниками поліції провели рейди на територіях Завокзального і Центрального ринків щодо виявлення осіб, які здійснюють реалізацію піротехнічних виробів всупереч вимогам законодавства.

Про це повідомляють на сайті рятувальників.

На території Завокзального ринку у торговому центрі «Караван» виявили піротехнічні вироби на вітрині одного з торгових місць. За неналежне зберігання небезпечної продукції учасники рейдової групи склали на відповідальну особу протокол за ст. 165 «Про порушення правил зберігання піротехнічних виробів» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Також виявили групи осіб, які реалізовували піротехніку «з рук», ігноруючи вимоги законодавства. Факти правопорушень зафіксували під час оперативної зйомки, матеріали направили до правоохоронних органів для подальшого розслідування. Такі ж випадки зареєстрували і на території ринку поблизу колишнього готелю «Лучеськ».

Також у ході рейду перевірили огляд місць масового перебування людей щодо наявності газових балонів, використання яких на ринках є протизаконним. Крім того, провели профілактичні інструктажі з громадянами для запобігання надзвичайних подій у місцях масового перебування людей.

Загалом за результатами проведеної роботи у сфері реалізації піротехнічних виробів у районах Волинської області уже провели 68 рейдів, під час яких обстежили 33 ринки, виявили 4 факти несанкціонованого продажу піротехніки. За результатами рейдів склали 4 протоколи, проінструктували понад 600 осіб.

Подібні профілактичні заходи триватимуть і надалі. Рятувальники закликають громадян бути свідомими та уникати використання піротехніки, унеможливити доступ до цієї небезпечної продукції дітей.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: