09:43, 28 Лютого 2019

У Луцьку презентують сенсаційну виставку малярства

Урочиста презентація сенсаційної виставки малярства Емми Андієвської – мисткині та письменниці, лауреата Державної премії імені Тараса Шевченка, яка нині є справжньою легендою сучасного українського мистецтва відбудеться у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків (територія КРЦ «Адреналін Сіті»).

Подія відбудеться 1 березня.

Понад п’ятдесят творів художниці надає для експонування у Луцьку Історико-етнографічний музей «Бойківщина», що у місті Самбір (Львівщина).

Виконані авторкою протягом різних етапів творчої діяльності (1970–2018-ті рр..), полотна відображають її мистецькі та світоглядні пріоритети, композиційно-колористичні пошуки, формування та розвиток індивідуальної стилістичної методи.

Виставка Емми Андієвської у МСУМК відбудеться в рамках співпраці з держаними музеями України. Початок – о 17:00.

Вхід – вільний у день відкриття.

Місце проведення – м. Луцьк, вул. Карбишева, 1, КРЦ “Адреналін Сіті”.

Довідково: Емма Андієвська відома як художниця, поетеса та письменниця.

Виставки Андієвської проходили в США, Канаді, Франції, Німеччині, Австралії, Бразилії, Ізраїлі, Україні та Швейцарії. Працює вона в стилях сюрреалізму та герметизму; не отримувала спеціальної художньої освіти, малює переважно акриловими фарбами.

Специфічним художнім прийомом Андієвської є повторне накладання фарби на полотна — до двадцяти п’яти разів. Таким чином вона створює стереоскопічний ефект рухомих фарб, помітний, коли дивитися на картини під різними кутами зору.

Загалом художниця понад десять тисяч картин; з роботами Андієвської різних періодів її творчості випустили десять каталогів. Своє малювання вона описує як певний спосіб медитації та наголошує на великій ролі підсвідомості у власній творчості.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: