22:00, 16 листопада 2018

У Луцьку презентують повість про людей, які живуть біля кордону Зони відчуження

У Луцьку відбудеться презентація нової повісті “Чормет” українського письменника та чорнобильского інсайдера Маркіяна Камиша. Також, лекція про чорнобильський андеґраунд та сучасну, актуальну Зону Відчуження.

Захід відбудеться завтра, 17 листопада, у рамках фестивалю “Фронтера” у Палаці культури (2-ий поверх, вул. Богдана Хмельницького, 1).

Маркіян Камиш – український письменник, один з найвідоміших інсайдерів Чорнобильської Зони. Вісім років нелегально вивчає Зону: здійснив більше сотні піших сталкерських мандрівок за колючий дріт і сумарно прожив у закинутих містах та селах більше року. Його дебютний роман «Оформляндія» про чорнобильське сталкерство перекладений французькою. «Приголомшлива книга», – саме так охарактеризував «Оформляндію» культовий паризький часопис “Le Nouvel Observateur”.

«Чормет» – повість про людей, які живуть біля кордону Зони відчуження і збирають металобрухт. Про суворих і п’яних чоловіків з металевими зубами і монохромними тату на руках, які здають в брухт-прийомки авіабомби вермахту в мішках та поцуплені в сусідів металеві огорожі, аби обміняти їх на денатурат. Це історія про людей, які мріють здати на метал все навколо них, навіть ядро Землі.

Початок — о 13:00.

Квитки на фестиваль “Фронтера” можна придбати онлайн або у книгарні Волинської обласної друкарні (проспект Волі, 27).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: