21:30, 26 Лютого 2018

У Луцьку презентують аудіо-путівник містом для людей з особливими потребами

У четвер, 1 березня 2018 року, о 13:00 у книгарні “Волинська обласна друкарня” (проспект Волі, 27) відбудеться презентація путівника Катерини Теліпської «Луцьк. Прогулянки містом» в аудіо форматі.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Власне аудіозапис туристичного путівника, підготував “СІД Медіа Груп”,  допоможе ознайомитися з інформацією про місто людям із порушеннями зору, які не володіють шрифтом Брайля, людям, які мають розлади читання (дислексію), людям літнього віку, школярам, студентам, туристам.

Реалізація проекту «Луцьк у долонях» спрямована на вирішення питань інформаційної доступності для людей з порушеннями зору, а також допоможе їм зорієнтуватися у місті Луцьку, вирішувати культурно-просвітницькі завдання, знайомлячи людей різного віку та з різних куточків України з історією і сучасністю міста Луцька.

Проект «Луцьк у долонях», який реалізовує “Braille studio” став переможцем конкурсу громадських ініціатив, оголошеного Луцькою міською радою 2017 року. У межах проекту студія друку шрифтом Брайля «Braille studio» спільно з ПРАТ «Волинська обласна друкарня» видали рельєфно-крапковим шрифтом Брайля туристичний путівник авторства Катерини Теліпської «Луцьк – прогулянки містом» накладом 30 примірників. У книзі, окрім власне шрифту Брайля, можна побачити й три рельєфно-графічні зображення видатних архітектурно-історичних пам’яток міста Луцька.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: