13:36, 23 листопада 2018

У Луцьку презентували першу українську електровантажівку для данської компанії. ФОТО. ВІДЕО

«Богдан Моторс» показав виготовлену для данської компанії «Banke Electromotive» першу українську електричну вантажівку. Презентували багатоцільову машину в четвер, 22 листопада 2018 року. 

Про це повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

На заході були присутні міністр інфраструктури України Володимир Омелян, голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко, директор дочірнього підприємства «Автоскладальний завод № 1» компанії «Богдан Моторс» Дмитро Писаний, гендиректор данської компанії «Banke Electromotive» Размус Банк, трудовий колектив заводу та журналісти.

Спочатку присутні оглянули потужності луцького заводу, проінспектували цехи, ознайомилися зі зразками техніки, які тут виготовляють.

Згодом же поважні гості презентували унікальну вантажівку “ERCV27”. Електромашина призначена для механізованого завантаження твердих побутових відходів. Вантажівка здатна розвивати швидкість до 80 кілометрів за годину і проїхати без підзарядки при повній допустимій масі у 27 000 кілограмів 220 кілометрів. Термін експлуатації сягає 12 років.

“Наша компанія була заснована в Україні понад два роки тому. Коли вперше я приїхав в Україну і побачив, які транспортні вироби курсують вулицями, я подумав, що тут можуть реалізувати мій проект. Я дуже задоволений співпрацею і сподіваюся, що ми будемо її розширювати”, – зазначив керівник «Banke Electromotive» Размус Банк.

Голова ОДА Олександр Савченко зауважив, що Волинь співпрацює із заводом та поки що купує лише шкільні автобуси, виготовлені у Луцьку.

“Сподіваюся, що невдовзі ми користуватимемось вантажівками та іншими витворами ваших рук. Для нас важливо, аби процвітала княжа Волинь. Обіцяю, що ми будемо спільно працювати. Для цього треба докласти чимало зусиль, десь пересилювати політичний опір, але я впевнений, що ми разом підемо вперед”, – сказав Олександр Ілліч.

Директор заводу Дмитро Писаний зауважив, що випуск такого електромобіля є свідченням високого рівня професійності працівників.

“Вибір замовниками саме нашого підприємства як виконавця цього замовлення свідчить про те, що фах наших спеціалістів дуже високий, а потужності нашого підприємства відповідають високим європейським стандартам. Ми налаштовані виготовляти ще більше такої продукції”, – сказав він.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: