16:50, 22 Січня 2019

У Луцьку презентували нові книги надруковані шрифтом Брайля. ФОТО

Сьогодні, 22 січня, у міській раді відбулась презентація книг шрифтом Брайля, які нещодавно побачили світ.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Голова ГО “Генерація успішної дії” Віталій Ткачук розповів, що уже два роки поспіль у міській раді підводяться підсумки роботи Луцької “Braille Studio”. Він зазначив, що співпраця “Генерації успішної дії” з міської владою є тісною та плідною, адже всі надруковані книги фінансуються Луцькою міською радою та завдяки допомозі соціально-відповідального бізнесу.

Віталій розповів, що книги друкують не лише для Луцька, а й для всієї України, таким чином популяризують наше місто. Завдяки партнерам з Волинської обласної друкарні, книги розсилають як у школи-інтернати по Україні, так і у бібліотеки.

Віталій Ткачук розповів про нещодавно надруковані книги. Це – книга авторства шведської письменниці Сельми Лагерлеф “Вифлиємська ніч”. Він зазначив, що її можуть читати як діти молодшого віку, так і старші. Також додав, що студія друку шрифтом Брайля старається щороку до різдвяних свят видати тематичну книгу. Другою презентованою книгою є наукове видання “Словники України”, яка, як зазначив Віталій Ткачук, може бути корисною на уроках української мови як додаток до підручника. Ще одне свіже видання це книга волинського автора Йосипа Струцюка, особливістю якої є те, що вона надрукована як шрифтом Брайля, так і звичайним. Віталій Ткачук розповів, що гордістю є книга “Луцьк від А до Я”, де є короткі історичні інформації про наше місто. Авторами книги є управління туризму та промоції міста Луцької міської ради.

Віталій Ткачук подякував міській владі за тісну співпрацю, та висловив сподівання на її плідне продовження, адже є уже багато позитивних зрушень, таких як озвучка у тролейбусах, що набагато полегшує життя незрячим лучанам.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: