19:56, 26 Березня 2018

У Луцьку презентували книгу про дорослішання у 2000-х. ФОТО

У Волинській обласній бібліотеці для дітей відбулася творча зустріч з літературознавцем, журналісткою, заступником директора з розвитку Українського інституту книги, письменницею Анастасією Левковою.

Про це повідомляє прес-служба Волинської обласної бібліотеки для дітей.

Гостя презентувала свій роман “Старшокласниця. Першокурсниця”, який  увійшов до коротких списків номінації “Дитяча література” Премії “Книга року BBC–2017”, “ЛітАкцент року–2017”; отримав відзнаку рейтингу “Барабука” у номінації “Дебют року в прозі”.

«Роман «Старшокласниця. Першокурсниця» – це щоденник дорослішання дівчинки. Мене тішить, що читачі у багатьох описаних ситуаціях впізнають себе. Звісно, тут багато і автобіографічних моментів, – розповіла  Анастасія Левкова. – Я писала «Старшокласницю. Першокурсницю» для підлітків, бо вважала, що маю чим із ними поділитися, але з відгуків бачу, що вона великою мірою зачепила й моїх ровесників, усіх тих, чиє дорослішання припало на початок 2000-х років».

Під час презентації книги організатори переконалися в тому, що роман буде цікавим та корисним не тільки для підлітків, а й для дорослих читачів: батьків, вчителів. Присутня на заході мама шістнадцятирічної дівчинки поділилася своїми враженнями від роману та подякувала автору за нього.

«Часто ми – дорослі забуваємо якими були у віці своїх дітей. Роман «Старшокласниця. Першокурсниця» допоміг мені зрозуміти деякі вчинки доньки та підтримати її у різних складних ситуаціях», – сказала вона.

Зустріч пройшла у жвавому спілкуванні. Письменниця дала відповіді на всі питання, які виникали під час розмови, а на завершення зустрічі побажала молоді жити у злагоді з собою, не боятися змінювати щось у своєму житті та впевнено йти до своєї мети.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: