11:30, 20 Лютого 2019

У Луцьку працюватимуть над організацією паркувальних майданчиків

Сьогодні, 20 лютого, заступник директора КП «АвтоПаркСервіс» Аркадій Соломатін презентував проект програми підтримки їхнього підприємства у 2019 році. Фінансовий ресурс програми становить 2 439,0 тис. грн.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Він зазначив, що однією із актуальних проблем в місті Луцьку залишається питання паркування транспортних засобів.

Відповідно до рішення міської ради від 26.11.2014 № 66/6 «Про затвердження переліку спеціальних земельних ділянок, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів у м. Луцьку» у місті визначили 32 майданчики для паркування, один з них офіційно ввели в експлуатацію (вул. Карпенка-Карого, 1).

Відповідно до результатів проведення конкурсу 7 майданчиків паркування, а саме: на вул. Глушець, 1 (Центральний ринок), вул. Драгоманова від № 7 до № 11 на площі до вул. Данила Галицького, вул. Замкова, 3 (Центральний ринок), вул. Братковського, вул. Галшки Гулевичівни, у 2015 році передано ПП «Ельбе УА» і станом на сьогодні майданчики не введені в експлуатацію.

У стані організації для введення в експлуатацію знаходяться майданчики для паркування за адресами: вул. Градний Узвіз (65 місць), вул. Винниченка (15 місць), вул. Кравчука (ринок «Формула» – 82 місця), ринок «Шанс» (29 місць), вул. Кривий Вал (27 місць), Привокзальний майдан (53 місця).

Необхідно замовляти схеми організації дорожнього руху щодо паркування на вул. Степана Бандери (63 місця) та на пр-ті Волі (99 місць).

Кількість паркоматів, яка потрібна для введення в експлуатацію майданчиків для паркування:

№з/п Адреса майданчика для паркування Кількість місць Кількість паркоматів
1 вул. Винниченка 15 1 (СЕА АП 100.05)
2 пр-т Президента Грушевського, 30-33 (Привокзальний майдан) 48 2 (СЕА АП 100.05)
3 вул. Кравчука:ринок «Формула»ринок «Шанс» 7425 3 (СЕА АП 100.05)2 (СЕА АП 100.05)
4 вул. Степана Бандери 63 3 (СЕА АП 100.05)
5 пр-т Волі 99 5 (СЕА АП 100.05)

На спеціально обладнаних майданчиках для платного паркування обов’язково повинні бути встановлені автоматичні в’їзні та виїзні термінали.

Кількість в’їзних/виїзних терміналів, яка потрібна для встановлення на спеціально відведених паркувальних майданчиках, за адресами:

№з/п Адреса майданчика для паркування Кількість місць Кількість автоматичних в’їзних та виїзних терміналів
1 вул. Градний Узвіз 65 2
2 вул. Степана Бандери (центральний корпус університету) 47Автоматичний в’їзний та виїзний термінал – система пристроїв, яка призначена для пропуску/випуску транспортних засобів на майданчики/з майданчиків для паркування і може бути обладнана приладом для сплати вартості послуг з користування майданчиками для платного паркування. 2

Станом на сьогодні КП «АвтоПаркСервіс» закупив у ТОВ «СЕА Електротехніка» три паркувальних апарати СЕА АП 100 (виконання 4). Один з паркоматів встановили на паркувальному майданчику на вул. Карпенка-Карого, 1, інші два паркувальних автомати, які закупили у розстрочку, встановлять на майданчику на вул. Кривий Вал (кошти за них не виплатили).

Аркадій Соломатін зазначив, що кошти, передбачені у програмі, будуть спрямовані на введення в експлуатацію паркувальних майданчиків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: