22:42, 29 Березня 2019

У Луцьку популяризують здоровий спосіб життя

У Луцьку з нагоди Всесвітнього дня здоров’я проводяться  фізкультурно-оздоровчі та масові заходи «Рух заради здоров’я» з 01 по 07 квітня 2019 року за місцем навчання, проживання та в місцях масового відпочинку населення, на спортивних спорудах, майданчиках, вулицях міст та районів області.

Про це повідомляє прес-служба «Спорту для всіх».

Загальне керівництво з організації та проведення заходів здійснює відділ з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації, Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з   ГО «Відділення НОК України у Волинській області».

Безпосередню підготовку, координацію та проведення фізкультурно-оздоровчих та масових заходів «Рух заради здоров’я» з нагоди Всесвітнього дня здоров’я на місцях здійснюють структурні підрозділи, що реалізують державну політику у сфері фізичної культури та спорту райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громадах, виконкомів міських рад спільно з місцевими центрами ФЗН «Спорт для всіх» та іншими установами і громадськими організаціями.

Завдання заходів:

— формування у населення області сталих традицій та мотивацій щодо фізичного виховання і масового спорту в місцях проживання та відпочинку населення;

— організація фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів;

— проведення інформаційної кампанії щодо формування здорового способу життя особливо серед дітей, підлітків та молоді;

—  протиставлення здорового способу життя шкідливим звичкам  наркоманії, тютюнопаління, алкоголізму;

—  організація активного відпочинку та популяризація олімпійських цінностей.

Учасниками фізкультурно-оздоровчих та масових заходів «Рух заради здоров’я» є представники різних вікових груп населення міст,районів та об’єднаних територіальних громад області. Активну участь у спортивних заходах повинен взяти кожен небайдужий до свого здоров’я громадянин.

Активні учасники та переможці заходів нагороджуються заохочувальними призами, дипломами, грамотами від місцевих центрів ФЗН «Спорт для всіх», ГО «Відділення НОК України у Волинській області», спонсорів та меценатів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: