14:01, 30 Березня 2018

У Луцьку поліцейські викрили іноземця у підробці документів

Оперативники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними  із торгівлею людьми у рамках проведення операції «Мігрант» викрили 33-річного іноземця, який проживав у Луцьку з порушенням правил перебування іноземців на території України та використовував підроблені документи. За цим фактом слідчі відкрили кримінальні провадження за частинами 1 та  3 ст. 358 Кримінального кодексу України та оголосили про підозру у інкримінованих злочинах.   

Про це повідомляє прес-служба поліції Волині.

Іноземець, для можливості перебування на території держави, використовував паспорт із підробленими відтисками штампів Державної прикордонної служби України про перетинання державного кордону України. Всього у паспорті було 8 фальшивих штампів. Окрім того, поліцейські виявили у нього підроблену посвідку на постійне місце проживання в Україні. Проведеня експертизи факт підробки документів підтвердило.

Правопорушнику оголосили про підозру в скоєні злочинів, передбачених  частинами 1 та 3 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України. Матеріали кримінального провадження із обвинувальним актом скерують до суду.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: