16:14, 22 Травня 2019

У Луцьку покажуть фільм про справжнього героя

Уже втретє лучати матимуть нагоду переглянути фільм польською мовою в рамках проекту «Дискусійний кіноклуб в Луцьку». Для показу обрали стрічку «Найкращий».

Захід відбудеться 27 травня.

«Найкращий» – фільм, який зняв у 2017 році польський режисер Лукаш Палковський. Головний герой фільму – спортсмен, яким вже захоплюється увесь світ. Це надзвичайна історія, сповнена зусиль, падінь і незбагненної сили, на яку режисера надихнуло життя Єжи Гурського. Спортсмен встановив рекорд на чемпіонаті світу з тріатлону, здобувши титул чемпіона на дистанції “Double Ironman”.

Чи можна піднятися після життєвого нокауту? Де двері, через які треба пройти, щоб досягнути бажаної мети? Чи зможуть воля до життя, завзятість і рішучість подолати кинуті долею перешкоди? – над подібними запитаннями задумуєшся під час перегляду картини.

«Найкращий» (2017) – це історія життя людини, яка змогла довести, що справжні герої не бояться впасти і можуть знайти вихід з будь-якої життєвої ситуації.

Захід розпочнеться зі вступної лекції представника центру кінокультури «Zorza» (Холм, Польща) Пьотра Стемальщука. Після перегляду відбудеться обговорення фільму, під час якого кожен зможе поділитися враженнями від побаченого.

Показ відбувається польською мовою з використанням субтитрів українською.

Подія відбудеться у кінотеатрі «Multiplex» (РЦ «Промінь», просп. Президента Грушевського, 2). Початок – о  о 18:30. Вхід за попередньою реєстрацією: https://bit.ly/2YrlGYv.

Довідково: Проект «Дискусійний кіноклуб в Луцьку» впроваджується за аналогією до дискусійних кіноклубів, які з 1956 року діють у Польщі. Формат події передбачає три складові: коротка лекція від кінокритика, представника знімальної групи про режисера і процес та контекст створення стрічки, перегляд картини польською мовою з використанням субтитрів українською, дискусія.

Реалізує проект Генеральне консульство Республіки Польща в Луцьку. Як організатори Дискусійного кіноклубу в Луцьку та волонтери до проекту долучені студенти-полоністи Факультету філології та журналістики СНУ імені Лесі Українки.

Українські субтитри надає Польський інститут в Києві. 

Сторінка проекту у “Facebook”: https://www.facebook.com/klubkinolutsk.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: