10:01, 13 Березня 2018

У Луцьку показали виставу про те, що кохання сексом не зіпсуєш. ФОТО

Ліжко, стіл та стілець на сцені, приглушене світло та розмови між чоловіками та жінками на дуже відверті теми. І все це імпровізація.

Вистава «Кохання сексом не зіпсуєш» від київського театру-студії імпровізації «Чорний квадрат» відбувалася вчора, 12 березня, у РЦ «Промінь».

Перед виставою Олександр Розвяков попросив глядачів назвати декілька фраз, які вони використають у виставі, щоб вони помітили, що артисти імпровізують. Глядачі попросили використати «Багато знаєш – спиш один», «Интим не предлагать – могу не отказать», «Любви все возрасты покорны, наверное все», «Хочешь жить – умей вертеться».

У центрі сюжету історії двох пар. Перша пара – подружжя, яке святкує п’ять років спільного життя. Жанна любить поскандалити, у неї навіть для цього є «бойовий» халат та спеціальна зачіска, завдяки чому чоловік уже знає, що буде сварка. Степан – жартує постійно над нею, часто і сам злиться. Чоловік каже, що Жанна у ліжку, як Ленін в мавзолеї. Степан пригадує, як вони познайомилися – Жанна була п’яна і більше спілкувалася із його черевиками. У цей же день у них був і перший секс.

Жанна просить Степана здійснити якийсь подвиг заради неї. Потім розповідає, що вона б здійснила подвиг. Вона придумує історію, де Степан хворий, а вона «крута» дівчинка із Хрещатику закупляється у «Сільпо» набором для борщу та їде до нього на метро. Однак провалюється міст, жінка йде по воді, а там бобри, з якими вона бореться за Степана. Чоловіка тим часом викликають на роботу, однак Степан заради Жанни посилає Марину Павлівну.

Інша пара – друзі з дитинства. Катя щойно розійшлася із чоловіком, а Юра її розповідає, як знімає стрес – чоловік плаче та мастурбує. Катя признається, що у неї особистий стрес – вона розійшлася із чоловіком. Юра робить спробу помирити пару, однак Катя його зупиняє. Після цього він розповідає їй про чотири типи любові – пристрасть, яка проявляється в 14–15 років, закоханість, любов, коли заради коханої людини готовий робити все, а тебе лише використовують, та взаємну любов. Юра просить у Каті сексу. Жінка дратується, жартує, а потім задумується, що, і таке можливо.

Актори не забули використати і фрази, які їм підказали глядачі. У залі кожного разу уважні глядачі відзначали оплесками. Лучани зауважували, що уже давно так не плакали від сміху.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: