14:25, 18 Січня 2018

У Луцьку покарали магазин за «нічний» алкоголь

У Луцьку магазин викрили на продажі алкоголю після 22:00.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

У ніч з 17 на 18 січня 2018 року робоча група з контролю за дотриманням законодавства у сфері торгівлі, ресторанного господарства та сфери надання послуг щодо дотримання рішень Луцької міської ради від 20.04.2011 №9/23 “Про заборону продажу пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів” (зі змінами) та від 23.12.2008 № 33/5 “Про затвердження Правил додержання тиші в громадських місцях на території міста Луцька” (зі змінами) провела рейд. Під час рейду перевірили 12 об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери надання послуг (в т. ч. комп’ютерних клубів, інтернет-кафе та закладів державних лотерей), виявили один факт порушення режиму роботи закладом національної лотереї “Спорт-лото”, а також один факт порушення ч. 2 ст. 156 КУпАП – продаж алкогольних напоїв після 22:00 години у закладі торгівлі.

Порушення зафіксували працівниками управління розвитку підприємництва та реклами Луцької міської ради, департаменту муніципальної варти Луцької міської ради та правоохоронних органів.

За фактами порушення норм законодавства винесли постанову по справі про адміністративне правопорушення на працівника закладу національної лотереї “Спорт-лото” (просп. Відродження, 4) та склали протокол про адміністративне правопорушення на продавця торгового павільйону на зупинці громадського транспорту «Нивка» (проспекті Відродження, 13а).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: