09:46, 13 Серпня 2019

У Луцьку по-особливому відсвяткують день народження «Променя». ВІДЕО

РЦ «Промінь» на своє день народження долучається до екологічної ініціативи гурту “ONUKA” — #EcoStrum на підтримку громадського проекту “Україна БЕЗ сміття”.

Про це повідомили на сторінці події у “Фейсбук”.

“Цього року свою 2-гу річницю, яка припадає на 24 серпня, ми вирішили відсвяткувати по-особливому. Не типово, як звик Луцьк. Ми зрозуміли, що можемо більше!”, — розповідають організатори.

“На нашу річницю, ми усвідомлено обрали важку та ризиковану тему. Тему — екології, особистої відповідальності, тему свідомого життя. Кожен з нас є свідками та винуватцями того, що зовсім скоро опинимось у звалищі, звалищі свого ж сміття. Ще трохи, і ми не зможемо бачити прекрасне навколо”, — йдеться у дописі.

“Таким чином, 24 серпня ми організуємо екологічний фестиваль “EcoStrumFest”, де влаштуємо не лише яскраві розваги та цікаві локації, а й піднімемо важливі питання. Облаштуємо фестиваль ярмаркою екотоварів відомих всеукраїнських магазинів, зоною з корисними лекціями, дитячу зону з цікавими розвагами, різними перформенсами та інсталяціями, і ще багато сюрпризів про які згодом”, — зазначають організатори.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: