19:57, 22 Серпня 2018

У Луцьку планують термомодернізувати біля 40 будівель бюджетної сфери

Сьогодні, 22 серпня, відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів. Участь у її роботі взяли депутати Борис Смаль, Тарас Шляхтич, Сергій Була, Богдан Богонос, Микола Дендіберін, Олександр Кравченко, Павло Данильчук.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

На початку присутні обговорили питання затвердження тексту мирової угоди між ДКП “Луцьктепло” та ТзОВ “Тепелен”. Директор підприємства Валентина Малютіна наголосила, що на цей час це фактично єдиний вихід з ситуації, яка склалася. Нині рахунки підприємства заблоковані, а це заважає нормальній роботі та підготовці до опалювального сезону. Реструктуризація боргу з “Тепеленом” дасть можливість нормально працювати.

Валентина Малютіна наголосила, що уже пробували знайти різні виходи з ситуації, зверталися до правоохоронних структур, народних депутатів тощо. Однак, це не дало належного результату.

Директор ДКП “Луцьктепло” наголосила, що уся ця ситуація добре спланована. Адже й справді до 2011 році у “Луцьктепло” накопичився борг перед “Східноєвропейською теплогенеруючою компанією”. Однак, дивним чином цей борг був переданий ТзОВ “Тепелен”. За її словами, ця компанія фактично не веде ніякої діяльності, а лише “вибиває” борг з “Луцьктепло”.

Це питання викликало жваву дискусію. Після обговорення члени комісії не підтримали запропонований проект рішення.

Також заступник директора департаменту економічної політики, начальник відділу з енергозбереження Костянтин Патракеєв поінформував присутніх про енергоощадні заходи та енергоспоживання комунальними закладами міста Луцька за 2015–2018 роки. За його словами, з 2006 року у Луцьку займаються питання впровадження енергозберігаючих заходів. У 2011 році сформували Муніципальний енергетичний план, а уже з 2013 року запрацювала система моніторингу і планування.

Він зазначив, що триває співпраця з НЕФКО. Уже реалізовано один проект. НЕФКО2 на стадії реалізації та укладено кредитну та грантові угоди у рамках НЕФКО 3, де термомодернізують біля 40 будівель бюджетної сфери.

Ряд запитань з цього питання виникло у депутатів Сергія Були, Богдана Богоноса.

Зрештою, члени комісії взяли інформацію до відома.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: