15:55, 15 Вересня 2018

У Луцьку переобладнають два дитячі майданчики

Дитячі майданчики на проспектах Молоді та Відродження переобладнають. 

Таке рішення вчора, 14 вересня, прийняли на позачерговому засіданні виконавчого комітету, — йдеться на сайті Луцькради. 

Зазначається, що дитячий майданчик, розташований на проспекті Молоді, 9 перебуває у аварійному стані. Він був встановлений з ініціативи закладу “Мадагаскар” на одній із двох виділених йому ділянок, проте, у 2012 році, відповідно до рішення міської ради, за цим закладом залишилася закріпленою лише одна ділянка. Таким чином ось уже кілька років майданчик залишався без догляду.

Схожа проблема і у дитячого майданчика на проспекті Відродження, 18, що був встановлений з ініціативи підприємця.

Планують провести повний демонтаж конструкцій, встановлених на проспекті Молоді, 9. Дитячий майдачник на проспекті Відродження, 18 буде частково демонтований, так як деякі коснтрукції не підлягають ремонту, а частково відновлений фірмою, що була відповідальна за його встановлення.

“Потрібно переглянути всі дитячі майданчики, що були збудовані у місті, адже раніше вони не завжди робились найкращої якості, і, в деяких випадках, були приречені на демонтаж. Разом з тим, ми вдячні усім, хто долучається до розбудови міста. На жаль, це питання не 2018 року, а є наслідками проблем, що з’явилися набагато раніше”, — зазначив секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: