16:10, 01 Лютого 2019

У Луцьку освітяни роблять щеплення від інфекційних захворювань

У зв’язку підвищеної захворюваності на кір та  відсутності щеплень від дифтерії та правцю, до управління охорони здоров’я Луцької міської ради звернулися начальник управління освіти Зіновія Лещенко та директор ЗОШ № 25 Віктор Цейко з проханням, зробити  щеплення від цих інфекційних захворювань працівникам школи.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

У деяких працівників вже протермінований період щеплень, адже дорослим потрібно вакцинуватися від дифтерії кожні 10 років. Щеплення від кору робиться в 1 рік, а в 6 років – ревакцинація. Дорослим робиться у випадку небезпечної епідемічної ситуації, яка якраз є зараз момент у місті Луцьку.

Управління охорони здоров’я доручило директору Комунального підприємства «Луцький центр первинної медичної допомоги № 2″ розгорнути тимчасовий кабінет щеплень у медичному пункті школи.

Такий пункт розгорнули 31 січня 2019 року.

Перед тим, як зробити щеплення, працівникам школи лікар загальної практики/сімейної медицини провела відповідні огляди: вимірювала температуру тіла, артеріальний тиск, перевірила стан горла та ін.

У підсумку провели щеплення 57 працівникам, з них 27 – від кору.

Крім цієї школи на минулому тижні провели щеплення працівникам гімназій № 4 та 14. Найближчим часом такі щеплення зроблять працівникам гімназії № 21. Планують вакцинування працівників інших шкіл.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: