09:35, 06 Грудня 2018

У Луцьку оголосили конкурс на найкреативнішу ялинку

З метою формування концепції новорічного оформлення головної ялинки міста та ялинок у мікрорайонах Луцька, реалізації творчих здібностей мешканців Луцька департамент культури міської ради організовує загальноміський конкурс-виставку “Креативна новорічна ялинка”.

Про це повідомили в Луцькраді.

Креативна ялинка – арт-об’єкт висотою до 2 метрів, який може бути виготовлений з будь-якого матеріалу. Макет повинен мати стійку опору. Для створення роботи дозволяється використовувати як штучні, так  і природні матеріали.

Перший етап конкурсу – прийом анкет-заявок з фотографією виробу згідно запропонованої форми триває до 13 грудня 2018 року включно. Заявки подаються особисто або через електронну пошту за адресою: відділ менеджменту та креативних індустрій департаменту культури Луцької міської ради, вул. Б. Хмельницького, 1 (арт-галерея “Луцьк”), e-mail – kultrada@gmail.com, тел: 0332 722756.

На другому етапі з 14 грудня 2018 року до 13 січня 2019 року відбувається громадське інтернет-голосування на офіційній сторінці департаменту культури у мережі “Фейсбук”. Переможцями визнають три роботи, які наберуть найбільшу кількість вподобань.

Один учасник може подати на конкурс одну роботу. Може бути подана спільна (колективна) робота (від школи, студії і т. д. ).

Макети ялинок переможців громадського інтернет-голосування візьмуть до уваги під час розроблення концепції святкового оформлення Театрального майдану та ялинок у мікрорайонах Луцька наступного року.

До участі у виставці-конкурсі запрошують учнів закладів загальної середньої освіти Луцька, коледжів, профтехучилищ, гуртківців позашкільних навчальних закладів, родинні колективи та усі мешканці міста.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: