19:58, 03 Травня 2019

У Луцьку невідомі з клумби вкрали квіти

У Луцьку на вулиці Богдана Хмельницького, 34 злодії викопали квіти з висадженої клумби.

Про це написала у спільноті «Теревені про Луцьк»у «Фейсбук» Інна Доротій.

«Це наша клумба. Її дбайливо доглядає мама. Висаджує квіти, скопує землю, поливає. Клумба створена для людей. Чужих людей. Для міста. Щоб тішила око і кожен міг помилуватись красою. Вперше ми її висадили дуже дорогими і відбірними квітами. Квіти за тиждень були вкрадені. Щойно ми зачиняли офіс, як вправні людиська вирішували, що в них на грядках наші квіти будуть виглядати краще. Ми обурювались. Висаджували далі. Врешті я написала записку і прикріпила на табличку. Що хто вкраде, ще хоч одну квіточку в того відсохнуть всі причандали. І взагалі, хай думають де красти. Бо все ж таки пам’ятники…», — йдеться у дописі.

Як зазначає лучанка, то на деякий час злодійство припинилось. 

«А сьогодні я знову побачила пусті місця. Люди??? Ви точно люди??? Для чого крадете? Поряд ринок. Там квіти за копійки продаються! Не пожалійте ту гривню і купіть!!!
Ви ж злодії. Чому ви нищите прекрасне? Чому не цінуєте чужу працю? Чому важаєте, що хтось вам щось винен??? Чесно образливо до сліз. Бо саме минулого тижня, мама по- новому висадила квіточки на тому клаптику землі. Перегрілась на сонці і потрапила в лікарню. І от в понеділок вона прийде і виявляється, що її труд марний?», — зауважила Інна Доротій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: