13:18, 11 Лютого 2019

У Луцьку «накрили» підпільний цех, де виготовляли фальсифікований алкоголь

Податкова міліція Волині під процесуальним керівництвом прокуратури ліквідувала підпільний цех з незаконного виробництва алкоголю, – інформують в ГУ ДФС у Волинській області.

У рамках операції “Акциз-2019” та розслідування кримінального провадження за ст. ст. 199, 204 КК України встановили жителя міста Луцька, який організував виробництво та збут фальсифікованого алкоголю. Підпільний цех лучанин обладнав в одному з приміщень власного обійстя, при цьому виготовлення фальсифікату здійснювалося в жахливих санітарних умовах.

Виготовлену таким чином горілчану продукцію під виглядом відомих українських торгових марок розливалася у підготовлену скляну тару. Крім того, в ході проведення заходів виявили також коньячну продукцію, що була підготовлена до розливу та реалізації. За попередньою інформацією з’ясували, що ймовірно фальсифікат реалізовували в «дрібних» торгових точках міста Луцька та Луцького району.

Відтак, правоохоронці внаслідок проведення оглядів виявили та вилучили 749 пляшок готової алкогольної продукції, 25 літрів коньяку та 240 літрів рідини з характерним запахом спирту, а також обладнання для незаконної діяльності, зокрема: порожні скляні пляшки, корки, пластикові каністри, пакети “bag-in-box”, картонні коробки, шланги, лійки, фільтри, насоси тощо. Крім того, вилучили 685 підроблених марок акцизного податку.

Орієнтовна вартість вилученого становить 250 тисяч гривень.

Наразі проводять слідчі (розшукові) дії, спрямовані на всебічне, повне і неупереджене дослідження обставин кримінального провадження, вирішується питання про накладення арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: