17:45, 19 Травня 2018

У Луцьку нагородили переможців «Європейської олімпіади – 2018»

Сьогодні, 19 травня, у Луцьку відбувся конкурс “Європейська олімпіада – 2018”, у якому змагалися 37 учасників, а нагородження переможців відбулося на Театральному майдані обласного центру. 

Про це йдеться на сайті Луцькради.

Вітаючи  лучан з Днем Європи,  радник міського голови Ігор Поліщук наголосив, що тільки спільними зусиллями ми зробимо Луцьк,насправді, європейським містом.

Завершенням олімпіади стало нагородження переможців: представників Польщі та Білорусі і, звичайно ж, лучан. І якщо кілька років поспіль перемогу традиційно отримували школярі обласного центру, то цього року диплом переможця повезе додому Міхал Ворек з міста Жешув Республіки Польща.

Друге місце отримав Станіслав Дащенко — учень Луцької загальноосвітньої школи № 25. Ще один гість з Любліна (Республіка Польща) Міхал Пранагаль здобув почесне третє місце.

Отож, учасники олімпіади повезуть додому не лише дипломи і подарунки, а й гарні враження про наше місто.

Нагадаємо, що “Європейська олімпіада” — це можливість дітям дізнатися більше про культуру, традиції та життя країн Євросоюзу, з якими нас пов’язуть давні партнерські відносини. Приємно відзначити, що Луцьк давно здійснює проєвропейську діяльність. Результатом стала третя з чотирьох важливих нагород Парламентської Асамблеї Ради Європи – Щит Честі, якою минулого року відзначене наше місто. Це досягнення не лише Луцької міської ради, а й усіх лучан, які щодня працюють на благо рідного міста, а також наших закордонних партнерів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: