21:13, 21 Грудня 2018

У Луцьку нагородили переможців конкурсу коміксів про булінг

У бібліотеці для юнацтва відзначили третю річницю Патрульної поліції нагородженням переможців конкурсу коміксів «Я – особистість. Протидія булінгу».

Про це повідомили на сторінці патрульної поліції у Волинській області.

На початку вихованці творчої студій Наталії Журавльової показали виставу про булінг у школах, під час перегляду якої стискалось серце. Діти зуміли дуже правдиво і точно зобразити те, що відбувається, але про що звикли мовчати – цькування школярами одне одного, кепкування і навіть знущання. Якщо в цей процес вчасно не втручаються дорослі (вчителі, батьки, поліція), то наслідки можуть бути фатальними – і такі приклади є по Україні.

Саме темі булінгу присвятили конкурс коміксів, організований нашими партнерами – працівниками бібліотеки. На конкурс надійшло кілька десятків робіт від 20 шкіл Луцька!

«Це – своєрідний рекорд, – розповіла методист установи, координатор конкурсу Оксана Романюк. – З усіх робіт ми зробили книгу, яка буде в нас у бібліотеці і яку зможуть переглянути всі охочі. Ми з патрульною поліцію вже три роки говоримо на складні теми, обговорюємо проблеми, спілкуємось про наболіле. Ця книга допоможе поглянути на тему булінгу з іншого боку».

Інспектор зі зв’язків з громадськістю УПП у Волинській області Роман Ткачук подякував усім учасникам, які подали роботи на конкурс: «Тема висвітлена дуже яскраво, неординарно, у кожного свій підхід. Ми відвідуємо школи і знаємо, що там є булінг, і ми закликаємо не мовчати, а вирішувати проблему».

Патрульні нагородили сувенірами та солодощами авторів кращих робіт та зробили спільне фото. Книгу коміксів про булінг можна переглянути в бібліотеці, що на проспекті Волі, 2.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: