08:21, 28 Квітня 2019

У Луцьку нагородили кращих спортсменів Дитячої футзальної ліги. ФОТО

Майже п’ять місяців тривали цікаві та видовищні поєдинки у рамках Дитячої футзальної ліги Луцька.

Про це йдеться на сайті Луцької міськради.

Організатором змагань виступили департамент сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради спільно з Асоціацією футзалу Волинської області.

Більше 50 команд з Волині та Рівненщини змагалися у різних вікових категоріях. Понад півтисячі юних футзалістів у запеклих поєдинках боролися за перемогу у турнірі. І от, на передодні Великодня, у СК “Арена Спорт” відбулося нагородження переможців та призерів змагань.

З вітальним словом до присутніх звернувся заступник міського голови Костянтин Петрочук. “Приємно бачити таку велику кількість усміхнених дитячих облич. Радію, що так багато юних спортсменів взяли участь у цих змаганнях. Дуже добре, що діти займаються спортом. Одним із пріоритетів у роботі Луцької міської ради є розвиток спортивної галузі. Спорт – це не лише здоров’я, але й уміння самоорганізовуватися, ставити мету і досягати її. Переконаний, що серед вас є майбутні професійні футболісти”, — наголосив він та привітав присутніх з прийдешнім Великоднем.

Також Костянтин Петрочук разом з представниками Асоціацієї футзалу Волинської області вручили нагороди переможцям та призерам змагань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: