20:43, 08 Січня 2019

У Луцьку нагодували безхатьків. ФОТО

В територіальному центрі міста Луцьк відкрито пункти обігріву, де у вихідні та різдвяні свята нагодували їжею безхатченків.

Про це повідомляє територіальний центр на своїй сторінці у “Фейсбук”.

Відповідно до розпорядження міського голови “Про забезпечення життєдіяльності міста в зимовий час та в умовах низьких температур”, в територіальному центрі відкрито пункт обігріву (вул. Данила Галицького, 18, тел. 728 221).

В період з 5 по 7 січня в пункт обігріву звернулись 5 осіб, яких забезпечили харчуванням, одягом, взуттям, надали можливість скористатись душовою та послугами соціального робітника (перукаря). Одну особу госпіталізовали у Волинську обласну інфекційну лікарню.

Організація харчування осіб без постійного місця проживання, які звернулись в територіальний центр, у вихідні та святкові дні здійснюється за сприяння управління розвитку підприємництва та реклами Луцької міської ради.

Відтак, напередодні Різдва, допомогу продуктами харчування надали ТзОВ “Клевер-Сторс” (“Бутер-Бургери” в асортименті), ТОВ “Арго-Р”, мережа магазинів “Наш Край” (випічка, котлети в тісті, вермішель швидкого приготування “Мівіна”, майонез “Європейський”, печиво, чай чорний та зелений (в пакетиках), цукор.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: