09:39, 17 Січня 2019

У Луцьку надавали правову допомогу засудженим

16 січня 2019 року начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області  Оксана Щесюк провела консультування засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавлення волі, які перебувають на обліку у Луцькому міськрайонному відділі з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України.

Про це повідомляє Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області.

Громадянам, які звернулися до відділу з питань пробації для періодичної реєстрації, надали юридичні консультації та роз’яснення з питань виплати аліментів на дитину, прийняття спадщини, оформлення земельної ділянки, призначення субсидій тощо.

Також фахівець центру повідомила про те, куди на Волині можна звернутись за отримання безоплатної правової допомоги, роз’яснила порядок надання первинної та вторинної правової допомоги й інформувала про Всеукраїнський правопросвітницький проект Міністерства юстиції України  й системи БПД «Я МАЮ ПРАВО!».

Серед присутніх розповсюдили друковані інформаційні матеріали про роботу системи безоплатної правової допомоги та із циклу проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Варто зауважити, що відповідні заходи відбуваються на виконання Меморандуму про співпрацю між Координаційним центром з надання правової допомоги, Адміністрацією Державної кримінально-виконавчої служби України та Державною установою «Центр пробації», в межах якого розробили спільний план дій. План спрямований на співпрацю у сфері надання безоплатної правової допомоги особам, які відбувають покарання у вигляді позбавлення або обмеження волі, тримаються під вартою в місцях попереднього ув’язнення або перебувають на обліку в уповноважених органах з питань пробації.

На Волині такий Меморандум уклали 22 жовтня 2018 року між Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області та Філією ДУ «Центр пробації» у Волинській області.

Довідково: Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Дубнівська, 36, тел. (0332) 78-79-96, е-mail: office.volyn@legalaid.lt.ua.

Луцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Прогресу, 7; тел.: (0332) 770717, 770719, e-mail: lutsk1.volyn@legalaid.lt.ua.

Єдиний телефонний номер цілодобового доступу громадян до безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: