18:15, 11 Березня 2018

У Луцьку на схили річки висипали будівельне сміття. ФОТО

Схили поблизу Луцької дитячої залізниці перетворились на полігон твердих побутових відходів. Все через те, що, за словами муніципалів, їх засмічувати дозволяє керівник ОСББ «Світлий квартал» Святослав Зелінський. 

Про це йдется на сторінці департаменту муніципальної варти у “Фейсбук”.

Інспектор департаменту муніципальної варти Луцька помітив, що на схилах річки Сапалаївка, в районі дитячої залізниці, невідомі особи висипали будівельне сміття. Розібравшись в ситуації, він встановив, що це зробила лучанка, яка мешкає по вулиці Світлій, 3. Цей будинок відноситься до ОСББ «Світлий квартал», яким «заправляє» Святослав Зелінський.

За словами муніципалів, жінка робить в квартирі ремонт, тож звернулася до керівника ОСББ із запитанням куди можна складувати сміття, на що отримала відповідь “висипай на схил, щоб його укріпити”. 

Згідно Правил благоустрою міста Луцька, за такі вчинки відповідальність несе дві особи і голова ОСС, і сам порушник. Інспектор-муніципал вирішив зустрітися з головою та вручити йому припис на прибирання вказаної території, однак той всілякими діями та хитрощами відмовляся, сказавши, що вони нічого не порушують а такий порядок на схилі нікому не заважає. 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: