12:31, 21 Червня 2019

У Луцьку на семінарі розповіли, як бути успішними на ринку праці

У Луцькому міському центрі зайнятості провели семінар «Особливості зайнятості молоді», на який запросили представників Головного Управління Пенсійного фонду України у Волинській області.

Про це повідомили на сайті Луцькради.

“Сьогодні бути успішними на ринку праці — значить, в першу чергу, потрібно максимально використати свої переваги та мінімізувати свої недоліки. Ринок праці диктує свої умови. Кожному зрозуміло, що найвищий попит мають професіонали, які не просто вміють добре працювати, а взагалі не вміють працювати погано”, — зазначили на семінарі.

Молодих людей ознайомили з перевагами офіційної зайнятості, вимогами роботодавців до претендентів на роботу. Спеціаліст пенсійного фонду зупинилася на питаннях виплати із системи пенсійного страхування, ознайомила присутніх з системою персоніфікованого обліку, що діє в Україні з 2000 року і включає в себе інформацію про застрахованих осіб, відомості про суми нарахованої заробітної плати роботодавцем і про сплату страхових внесків. Кожна застрахована особа має можливість безоплатно отримувати відомості з реєстру.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: