16:40, 15 Серпня 2018

У Луцьку на автостанції демонтують літні майданчики

Департамент муніципальної варти демонтує чотири літні майданчики на території автостанції № 1, що на вулиці Конякіна, 39, які незаконно встановили на комунальній землі.

Про це стало відомо сьогодні, 15 серпня, під час засідання міськвиконкому.

Як пояснила директор департаменту муніципальної варти Юлія Сиротинська, чотири літні майданчики, які встановлені незаконно без дозвільних документів, це «розливайки».

«До 12 години ночі там ще п’ють, з 5 ранку з перших автобусів вже п’ють. Реалізовують сурогат, перебувають різні особи і створюють несприятливий імідж для міста, бо вони там і сплять, і сидять, і лежать. Ці об’єкти були поставлені буквально у цьому сезоні, виросли, як гриби поруч із автостанцією. ПрАТ «Вопас» ці метри здає незаконно. Департамент муніципальної варти підготував відповідні звернення до відділів правоохоронних органів з метою вжитя заходів, тому що на території комунальної землі справляється плата «Вопас», які кажуть, що це їхня земля», – прокоментувала Сиротинська.

За її словами, суб’єкти господарювання показують договори із ПрАТ «Вопас» не на оренду землі, а на обслуговування платформи.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: