20:50, 10 Грудня 2018

У Луцьку молодіжна рада не підтримала пільг для студентів на проїзд у маршрутках. ФОТО

Молодіжна рада при Луцькій міській раді не підтримала запровадження пільг на проїзд для студентів у маршрутках.

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Під час засідання молодіжної ради розглядали зменшення вартості проїзду до 2,5 грн. для студентів закладів середньої спеціальної освіти та вищих навчальних закладів у маршрутних таксі.

Луцькі студенти почали вимагати від міської влади зниження ціни проїзду для них на 50 %, і організували акцію протесту поблизу Волинського окружного адміністративного суду та під стінами Луцької міської ради.

Під час розгляду питання слово взяв секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт.

На його думку акція протесту щодо запровадження пільгового проїзду – це не що інше, як ретельно спланована політична акція.

“Активісти посилаються на те, що в інших містах, зокрема у Львові, студенти мають право пільгового поїзду в маршрутках, але це не відповідає дійсності. У Луцьку, як і в інших містах, пільга на перевезення студентів, як і інших категорій населення, є лише в електротранспорті, адже тролейбуси – це соціальний вид транспорту. Для КП “Луцьке підприємство електротранспорту” на відшкодування пільг спрямовуємо понад 50 мільйонів гривень. У випадку запровадження пільгового проїзду у маршрутних таксі до міської ради звернуться інші категорії населення – діти війни тощо, з вимогою запровадити аналогічні пільги. Але потрібно розуміти, що бюджет міста – це спільні кошти громади. Їх потрібно спрямовувати на першочергові потреби – ремонт шкіл, дитячих садочків, реконструкцію вулиць, ремонти лікувальних закладів”, – сказав Григорій Пустовіт.

Також Григорій Пустовіт додав, що заклади освіти та медичні заклади Луцька відвідує дуже велика кількість мешканців із навколишніх сіл, які не сплачують ПДФО до бюджету міста. А питання пільгового проїзду студентів, які приїздять до Луцька на навчання із сіл та міст Волині чи сусідніх областей, повинне вирішуватись у тамтешніх міських та сільських радах, аби ці пільги були відшкодовані.

Молодіжна рада Луцька не підтримала запровадження пільгового проїзду для студентів у маршрутних таксі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: