21:42, 21 Серпня 2018

У Луцьку молодь навчали адаптації на новому робочому місці

Процес адаптації у новому колективі завжди передбачає застосування зусиль та часових затрат. 

Про це повідомляє Луцький МЦЗ у “Фейсбук”.

Тему «Мистецтво адаптації на новому робочому місці» обговорювали на тренінгу для молоді 21 серпня 2018 в Луцькому міському центрі зайнятості. Провела тренінг психолог Волинського Інституту Підтримки та розвитку Громадських інінціатив Інна Кравчук.

Безробітні громадяни дізнались про види та умови успішної адаптації, найголовніші навички, які сприяють побудові гарних робочих стосунків із колегами, отримали інформацію про налагодження грамотного і приємного спілкування та зворотнього зв’язку. 

«При адаптації в колективі людина не може вплинути на інших людей, водночас – кожен може прикласти максимум зусиль, щоб адаптація на новому робочому місці пройшла успішно і практично непомітно», – зауважила психолог у ході тренінгу. 

Кожен учасник тренінгу поділився враженням від отриманих знань. Молоді люди підкреслили, що отримали нові знання щодо правильної поведінки на новому робочому місці, зрозуміли, як уникати помилок при спілкуванні. Дізнались про етапи та види адаптації, які вкрай необхідні для швидкого входження в новий колектив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: