15:41, 18 Квітня 2019

У Луцьку медики «самовільно увірвались у квартиру» та не одягнули бахіли

16 квітня 2019 року о 15:45 на екстрений номер «103» поступило звернення від хворої у місті Луцьку, з приводу «Сильних болів в боку. Рятуйте!».

Про це повідомляє Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф на своїй сторінці у “Фейсбук”.

Виклик виконали. Хвора лежача, але при пам’яті, адекватна з діагнозом хронічний пієлонефрит у стадії загострення. Після надання відповідної допомоги хвора відмовилась від госпіталізації в лікувальний заклад.

Вже о 16:44 поступила скарга від дочки хворої про те, що «бригада самовільно увірвалась в квартиру» до її неадекватної мами та не одягнули бахіли. Зі слів скаржниці, в неї великі претензії до працівників швидкої, оскільки вони заставили дитину відкрити двері (дитині 25 років). Дочка обурювалась, що в хаті чужі люди, коли вона на роботі.

“Бригада швидкої допомоги не зобов’язана надягати бахіли і тим більше знімати взуття, а також обходити ваші килими, дорогий кахель і т.д. Так як це екстрена служба, яку хвилює в першу чергу життя пацієнта, а не чистота ваших килимів, підлог і т.д. Майте хоч краплю поваги до тих, хто ризикуючи своїм життям, віддаючи своє здоров’я, працюючи в важких умовах, рятує чиєсь життя”, – йдеться у дописі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: