19:11, 15 Травня 2018

У Луцьку майстриня поділилася секретами техніки валяння. ФОТО

У Волинській обласній бібліотеці для дітей відбулася мистецька година «Подорож до Країни Майстрів» з Оленою Березовською.

Про це повідомляє прес-служба Волинської обласної бібліотеки для дітей.

Учні 3-Б класу гімназії № 4 імені Модеста Левицького (вчитель Олена Мудрик) під час «мандрівки» відвідали Країну Мультляндію, зробили зупинки на станціях «Загадкова», «Іграшкова», «Магічна».

Гостя розповіла, що здавна скотарі робили з вовни житло, упряж для коней. А перший килим, виготовлений у техниці валяння, згадується в біблійній легенді про Ноїв ковчег. З великою цікавістю і захопленням діти слухали розповідь майстрині, а коли Олена Березовська розпочала магічний процес сухого валяння у залі запанувала тиша. Кожен намагався почути таємничий звук, який виникає, коли голка торкається вовни. Присутні заворожено спостерігали за тим, як народжується виріб.

Багато прихильників цього ремесла з’явилося після заходу. Дітвора не могла натішитися іграшками з вовни, тому після закінчення зустрічі продовжувалося спілкування майстрині з школярами. А на згадку про зустріч зробили спільне фото.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: