15:10, 02 Травня 2018

У Луцьку Любко Дереш презентує роман про межу, з якої не повертаються

У Луцьку відбудеться презентація нового роману Любка Дереша.

Про це повідомляють організатори.

14 травня о 19:00 у Луцьку відбудеться зустріч з відомим українським письменником Любком Дерешем та презентація його нового роману «Спустошення».

Місце зустрічі – актова зала Волинського краєзнавчого музею (вул. Шопена, 20).

У відгуках роман «Спустошення» називають неофіційним гімном для міленіалів та інтелектуальних кочівників. Це роман для тих, хто знає щось про маніпуляції свідомістю і медитацію, про хаос і несвідоме, про «чорних лебедів» і про Звіра, котрий крадеться у пітьмі.

З анотації: Реставрація імперії і проект надлюдини, воля і обумовленість, герої креативного класу і нова Орда, що жене своїх коней із розверзлих надр свідомості. Спустошення шириться світом…Спекотний серпневий день. Троє чоловіків опиняються на одній лінії подій. Кожен здійснює відчайдушну спробу змінити власний сценарій, сценарій людей навколо, сценарій історії. Відомий журналіст Федір Могила влаштовується помічником серйозного інвестора, який бажає украй швидко сформувати ринок психотехнологій. Вони вступають в альянс із колишнім працівником радянських закритих лабораторій, професором Гуровим, щоб здійснити інноваційний прорив. Однак кожен з учасників цього союзу, як виявляється, має приховані мотиви. Що це? Сценарії, запущені з аномальної Зони? Постінформаційний апокаліпсис? Чи жадоба сенсу, щоби вистояти у боротьбі зі Звіром, якого Гайдеґґер називав Ніщо? Новий роман Любко Дереш «Спустошення» – про межу, з-за якої не повертаються.

Квитки можна придбати в антикафе «Innerspace» (вул. Паркова, 5) або онлайн. Для учнів вхід безкоштовний (обов’язково пред’являти учнівський).

Організатор – мистецьке об’єднання “стендаЛь”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: