08:44, 12 Червня 2019

У Луцьку головам ОСББ розповіли про нові правила обслуговування систем газопостачання

Відповідно до нових законодавчих вимог, послуги з обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж стають ринковими. А отже, відтепер власники багатоквартирних будинків самі обиратимуть ліцензоване підприємство для обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання і газових приладів.

Про це на своїй сторінці у “Фейсбук” повідомив перший заступник міського голови Григорій Недопад.

Про це інформували голів ОСББ міста Луцька, організувавши нещодавно розширену нараду в сесійній залі Луцької міської ради за участю представників підприємства «Волиньгаз».

Чимало запитань викликали законодавчі зміни у голів ОСББ. Адже тепер і відповідальність за мережі газопостачання покладається на власників багатоквартирних будинків і голів ОСББ. В ході дискусії представники ОСББ отримали відповіді на всі хвилюючі запитання.

Подібні зустрічі вже проводили з представниками інших служб і будуть організовувати надалі, щоб сприяти і розвивати взаємодію управителів ОСББ, влади і представників підприємств-постачальників побутових послуг.

“Передбачені зміни багатьма присутніми на засіданні сприймаються болісно і це й не дивно, адже відповідальність власників багатоквартирних будинків зростає. Однак всі ми зобов’язані дотримуватися закону «Про житлово-комунальні послуги», прийнятого на державному рівні. Попереду чекають ще чимало реформ у комунальній сфері, які торкнуться чи не кожного українця. Тому всім необхідно бути обізнаними, тримати руку на пульсі подій і дотримуватися прийнятих нововведень”, — зазначив Григорій Недопад.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: