12:46, 09 Лютого 2019

У Луцьку факультет філології та журналістики випустив рекордну кількість магістрів

У Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки триває вручення дипломів випускникам магістратури. Вчора, 8 лютого, дипломи отримали студенти факультету філології та журналістики. Захід відбувся у бібліотеці вишу.

Про це повідомляють на сайті університету.

Під час урочистості в залі лунало чимало теплих і щирих слів від завідувачів кафедр, викладачів та випускників факультету. В них були і сум, і надія, і радість, і гордість, і навіть сльози. Адже за словами однієї з випускниць, факультет став для студентів рідною домівкою.

«Це унікальний випуск не лише за кількістю дипломів, а їх понад 113, із яких 33 – з відзнакою. На посаді декана факультету це мій 14-й випуск. Сьогодні ми розлучаємося з дуже талановитими та здібними студентами, які особливі не лише за кількістю. Ми завжди згадуватимемо вас за тими справами та проектами, які вам вдалося реалізували для факультету. Пишаємося вашими доробками та здобутками у науковій і громадських сферах. Бажаю, аби ви реалізували себе не лише професійно, а й в особистому плані: знайшли своє місце під сонцем!», — зазначив у завершальному вітальному слові декан Юрій Громик. 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: