16:29, 15 Червня 2018

У Луцьку думають, куди перенести Центральний ринок

Сьогодні, 15 червня, у залі засідань міської ради помічник міського голови, депутат Луцької міської ради Борис Смаль та директор комунального підприємства “Луцькі ринки” Ігор Корольчук зустрілися з підприємцями, які здійснюють підприємницьку діяльність на території ринку «Центральний».

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Земельну ділянку площею 0,6 гектара, що знаходиться на вулиці Глушець, 1 рішенням сесії від 25 квітня 2018 року передали у постійне користування новоствореному комунальному підприємству “Луцькі ринки”. Раніше цю ділянку орендувала Волинська облспоживспілка.

А 6 червня цього року члени виконавчого комітету затвердили вартість послуги з надання в оренду торгової площі на ринку “Центральний” для підприємців 90, 25 гривень за метр квадратний на місяць. Вона діятиме до 1 жовтня 2018 року. Директор комунального підприємства “Луцькі ринки” Ігор Корольчук зауважив, що при розробленні тарифу враховані наявні показники Волинської облспоживспілки.

Відтак, сьогодні під час зустрічі підприємцям надали проект договору, який складається з восьми пунктів, де прописані обов’язки сторін. Суб’єкти підприємницької діяльності мають час на те, аби проаналізувати цей документ і внести свої пропозиції.

А уже з першого липня з підприємцями почнуть укладати договори на прибирання та охорону території. Термін дії договору один рік, адже у Луцьку оголосили конкурс на розробку концепції облаштування території в межах Старого міста, прилеглої до Луцького замку.

Наразі комунальне підприємство “Луцькі ринки” шукає земельні ділянки, куди можуть перенести ринок “Центральний”.

За словами помічника міського голови Бориса Смаля перенесення ринку буде поступовим і ніхто підприємців розганяти не буде.

“Особисто мені подобається пропозиція щодо Набережної. Якщо дану концепцію буде схвалено, то ми з вами разом будемо вносити зміни. Я буду відстоювати думку, аби все ж таки залишити частину торгівлі на території даного ринку”, – сказав він.

Учасники зустрічі переконані, що між міською владою та підприємцями повинен бути діалог як інструмент попередження конфліктів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: