10:56, 29 Березня 2018

У Луцьку дошкільнятам розповіли, як правильно розкладати багаття у лісі. ФОТО

28 березня у закладі дошкільної освіти міста Луцька № 40 «Дивосвіт» відбулися навчально-виховні заходи у рамках тижня безпеки життєдіяльності. До проведення занять долучилися співробітники Управління ДСНС України у Волинській області.

Про це повідомляють на сайті рятувальників.

Вихованці старшої групи разом зі педагогами займалися у спортивному залі. Саме там відбулося заняття з туризму: діти виконували фізичні вправи, долали імітовані «гірські перевали», розкладали багаття і виконували завдання Лісовика, до якого завітали у гості, подолавши увесь маршрут. Під час заняття йшлося про важливість дотримання правил пожежної безпеки в екосистемах, правила розкладання багаття та інші заходи безпеки, яких варто дотримуватися під час перебування у лісі.

Майбутнім туристам представники ДСНС вручили книги-розмальовки, виготовлені у рамках проекту «Безпечне дитинство», що співфінансується Євросоюзом за програмою «Білорусь – Україна».

Після занять у спортзалі працівники Служби порятунку відвідали заняття у молодшій групі, нагадали важливі правила безпеки, які повинна знати кожна дитина, а також вручили малюкам книги-розмальовки, а педагогам – друковані матеріали з питань безпеки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: