13:35, 02 Травня 2019
У Луцьку чоловік облаштував міні-цех для виробництва горілчаного сурогату
На Волині ліквідували підпільний цех з виготовлення горілчаного фальсифікату.
Про це повідомили в управління ГУ ДФС у Волинській області.
В ході проведення операції «Акциз-2019» співробітниками податкової міліції Волині під процесуальним керівництвом прокуратури області припинено діяльність нелегального виробництва горілчаного сурогату в м. Луцьку. Цех для виготовлення фальсифікату лучанин облаштував в підвальному приміщенні свого житлового будинку.
В ході досудового розслідування у кримінальному провадженні за ч.1 ст. 199 та ч.1 ст. 204 Кримінального кодексу України встановлено, що в обласному центрі функціонує підпільний цех, в якому здійснюється незаконне кустарне виготовлення алкогольних напоїв під виглядом відомих торгових марок.
Весь цикл незаконного виробництва, що здійснювалося у вкрай неприйнятних санітарних умовах, співробітники оперативного та слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Волинській області документально зафіксували в ході проведення огляду вказаного підвального приміщення. Більш того, під час огляду правоохоронці застали на «гарячому» одну з осіб причетних до виготовлення фальсифікату.
Самого ж організатора виявили в м. Володимир-Волинський, який саме транспортував з метою збуту значну партію незаконно виготовлених горілчаних виробів. За попередньою інформацією встановлено, що лучанин реалізовував власно виготовлений фальсифікат в роздрібній торгівельній мережі міста.
В результаті проведення заходів вилучили 700 літрів рідини з характерним запахом спирту, майже 2000 пляшок готової горілчаної продукції, марки акцизного податку з явними ознаками підробки, 500 пачок тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка, порожні скляні пляшки з наклейками відомих виробників, корки, пластикову тару, шланги, лійки спиртометри, що використовувались в ході здійснення протиправної діяльності.
Крім того, вилучили вантажний транспортний засіб, який використовувався для незаконного транспортування та розповсюдження фальсифікату.
Орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить понад 600 тисяч гривень.
На даний час вирішується питання про призначення судових експертиз та притягнення винних до відповідальності.
Залишити відповідь