14:42, 17 Лютого 2018

У Луцьку – чемпіонат України з дзюдо

Учора, 16 лютого, у Луцьку стартував чемпіонат України з дзюдо серед кадетів до 18 років.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Відбулось урочисте відкриття змагань, у якому взяв участь виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт. Він привітав усіх учасників та зазначив, що нашому місту надзвичайно приємно приймати такі визначні спортивні події.

“Я бажаю вам проявити усі свої вміння, навички, а ми отримаємо насолоду, спостерігаючи за змаганнями”, – сказав Григорій Пустовіт.

Основною метою змагань є визначення найсильніших спортсменів – кандидатів до збірних команд України для участі у чемпіонаті Європи, ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх та Кубках Європи серед кадетів до 18 років.

Змагання проводитимуть з 16 по 17 лютого 2018 року в приміщенні обласної ДЮСШ.

Загальне керівництво підготовкою і проведенням чемпіонату України з дзюдо серед кадетів до 18 років здійснює відділ єдиноборств, складно-координаційних та стрілецьких літніх олімпійських видів спорту департаменту олімпійського спорту Міністерства молоді та спорту України, Федерацією дзюдо України та Федерацією дзюдо Волині.

До участі у чемпіонаті України з дзюдо серед кадетів до 18 років допускають спортсменів 2001-2003 р. н. з 24 областей та міста Києва, які мають спортивну кваліфікацію не нижче першого юнацького розряду та ІІІ кю (зелений пояс).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: