21:35, 15 Березня 2019

У Луцьку британський політолог ділився думками про війну з Росією. ФОТО

15 березня у бібліотеці Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбулася презентація книги Тараса Кузьо «Війна Путіна проти України : Революція, націоналізм і криміналітет» (український переклад Андрія Павлишина). 

Про це йдеться на сайті університету.

Тарас Кузьо – відомий британський та канадський політолог українського походження, спеціаліст з історії та політики незалежної України.

Поважного гостя представив присутнім (а це були студенти, педагоги, журналісти) заступник декана факультету історії, політології та національної безпеки СНУ імені Лесі Українки, старший викладач Тарас Літковець.

Авторові презентованої книги одразу ж вдалося встановити дієвий контакт зі слухачами. Пан Кузьо не нав’язував нікому власної думки, а ніби ділився власними міркуваннями про російську анексію Криму, гібридну війну, інтервенцію Кремля на сході України, про тривалий вплив російського великодержавного шовінізму та криміналітету на формування світоглядних позицій населення на певних територіях України (зокрема на Донбасі).

Автор детально проаналізував конкретно роль Партії Регіонів у ситуації, яка поставила під загрозу цілісність і суверенітет нашої держави.

Особливе місце у виступі політолога зі світовим іменем посідало питання про національну ідентичність України. Тарас Кузьо не став утішати присутніх оптимістичними прогнозами щодо швидкого завершення війни на Сході, однак наголосив на тому, що всі ці події призвели до докорінної трансформації як міжнародного політичного ландшафту, так і свідомості багатьох громадян України, й не лише на західних її теренах.

Розмова була жвавою, цікавою, супроводжувалася численними запитаннями (автори найоригінальніших запитань отримали примірники книги Тараса Кузьо “Війна Путіна проти України : Революція, націоналізм і криміналітет”).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: