19:32, 28 Січня 2019

У Луцьку борються із горе-паркувальниками. ФОТО

Інспектори відділу контролю за благоустроєм та санітарним станом міста департаменту муніципальної варти щодня виявляють водіїв, які порушують «Правила благоустрою міста Луцька» та залишають свої машини «де попало».

Про це інформують  муніципали на своїй сторінці у «Facebook».

Зокрема, пункт 2.5.5.1.7. Правил свідчить про те, що заправляти, ремонтувати, здійснювати заходи з догляду за транспортними засобами і механізмами на прибудинкових територіях, газонах, берегах річок, ставків, на пішохідних доріжках, тротуарах, у парках, скверах тощо, а також пересуватися транспортними засобами по тротуарах, пішохідних доріжках, газонах, квітниках, інших зелених зонах міста та паркувати на них транспортні засоби забороняється.

У більшості випадків водії недотримуються цих правил. Вони виїжджають на тротуари та пішохідні доріжки, унеможливлюючи прохід пішоходам.

Останнім часом улюбленим місцем для порушення, водії обирають локацію в районі вулиці Кравчука. Тут мало не щодня інспектори виявляють припарковані машини.

Також «грішать» на вулицях Гордіюк, Чорновола, Ветеранів та Конякіна.

На усіх виявлених водіїв інспектори складають адміністративні протоколи за ст. 152 КУпАП.

Департамент повідомляє, що кожен може зробити «відомими» луцьких порушників паркування. Для цього потрібно написати у соціальній мережі “Facebook” або зателефонувати на гарячу лінію відділу «Групи швидкого реагування» за номером: 067-0000-679.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: