13:50, 17 Серпня 2018

У Луцьку близько трьох тисяч дітей підуть до «Нової української школи»

У Луцьку близько трьох тисяч дітей розпочнуть навчання за вимогами «Нової української школи».

Про це розповіла начальник управління освіти міської ради Зіновія Лещенко під час засідання постійної комісії з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови сьогодні, 17 серпня, — інформують у Луцькраді.

За словами Зіновії Лещенко, цьогоріч у школах міста планують відкрили 105 класів, у яких навчатимуть дітей згідно вимог освітньої реформи. Серію тренінгів та курсів пройшли 103 педагоги. Уже підписані угоди на придбання меблів, матеріально-технічне забезпечення класів та на поставку дидактичних матеріалів. Інформацію щодо впровадження освітньої реформи у закладах освіти міста Луцька депутати взяли до відома.

Також на засіданні розглянули та підтримали проект рішення про перейменування комунального закладу “Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Луцької міської ради Волинської області” у комунальний заклад загальної середньої освіти “Луцький ліцей №3” та затвердження його статуту. Проект рішення передбачає відкриття спеціалізованого інклюзивного класу для дітей з особливими потребами, у якому здобуватимуть освіту 8 учнів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: