23:25, 01 Березня 2019

У Луцьку батьки мітингуватимуть проти вакцинації

У Луцьку відбудеться Всеукраїнська акція-мітинг в захист на захист прав дітей на освіту, на захист свободи вибору в лікуванні та профілактиці захворювань. 

Про це на своїй сторінці у “Фейсбук” повідомила Олена Кремінь. 

Акція відбудеться біля будівель Луцької міської ради та Волинської обласної державної адміністрації 4 березня.

Мета акції: звернути увагу влади всіх міст та областей України на ситуацію з відмовами у прийнятті / відстороненням від навчального процесу дітей, які не мають щеплень, в садочки, школи, виші, направленням здорових дітей під час навчального процесу на ЛКК (лікарсько-консультативні комісії).

Як зазначають батьки, представники адміністрацій навчальних закладів та медпрацівниками дают необгрунтовані заборони на відвідування навчальних закладів тих дітей, які не мають одної чи декількох профщеплень.

“Ми, батьки, відстоюємо законне право наших дітей на навчання, прописане Конституцією ст.53 і Законом про освіту ст.3., Конвенцією про права дитини та Загальною декларацією прав людини, вакцинація як ризиковане медичне втручання є виключно добровільною процедурою, а рекомендовані листи та накази обласних відділів охорони здоров’я та освіти елементарно суперечать Конституції та нормам чинного законодавства України. Епідемія не оголошена, карантинні заходи не вводяться. Проте, адміністрації шкіл, ДНЗ, вишів, ігноруючи законодавство про недопущення дискримінації, впроваджують різні методи недопущення нещеплених дітей до занять, в тому числі й фізичну протидію, організовують цькування таких дітей персоналом учбових закладів, а також батьками вакцинованих дітей. Звернення батьків до правоохоронних органів щодо цього питання не реєструються належним чином, розгляд справ затягується. Лише батьки по законодавству та совісті несуть відповідальність за життя та здоров’я своїх дітей. Ми, батьки, вийдемо на мітинг з вимогою не чинити тиск на нас і на наших дітей, та зупинити порушення їх конституційних прав!”, — зазначають організатори акції — ініціативна група батьків.

Акція відбудеться об 11:00 біля Луцькради та о 12:00 біля Волинської ОДА.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: